TÜM HABERLER
Konya Nazar Mağazası 15 Kasım’da Açıldı

15 Ağustos 2008 tarihinde Uyum AVM ve Makromarket’in resmi açılışı ile birlikte faaliyete başlayan Konya Nazar Mağazası’nın resmi açılışı 15 Kasım saat 13.00’de düzenlenen tören ile gerçekleştirildi.

Konya’ya moda, güzellik, keyif ve eğlencede kaliteyi sunan Nazar Mağazası, tekstil, ayakkabı ve renkli kozmetik grubu ürünlerinin yer aldığı kalite üstü ürün grupları ile Konyalı müşterilere seçkin bir alışveriş imkânı sunmaktadır.

A-B grubundan her yaş müşteriye hitap eden Nazar Mağazaları kadın, erkek ve çocuk klasik giyim, casual, aktif spor ve ayakkabı ürünlerinin yanı sıra aksesuar, renkli kozmetik, cilt bakım ürünleri ve ithal parfümeriyle de müşterilerine zengin ürün portföyü sunmaktadır. Nazar Mağazaları Rodi, Bebepan, Setrms, Ahsen, Defacto, Colin’s, Sementa, Selen, Saten, Ramsey, Nike, Polaris, aker, Valenza, Mavi Jeans, Dockers, Flogart, Yards, Sarar, Puma, Greyder, Toddler, Taymir, Doğruöz, Gler, Arslanlı, WMX, Spider-Man gibi birçok marka ile müşterilerini buluşturmaktadır.

Alışverişte müşterilerine çok sayıda imkân sunan Nazar Mağazaları, müşterileri için çıkarttığı Nazar Elite card ile para, puan, hediye uygulamaları, kampanyalar ve özel indirimlerle alışverişi kazanca dönüştürmektedir. Farklı ürün gruplarında farklı ve özel indirimlerin yanı sıra Nazar Elite Card sahibi müşteriler kasalarda anında % 5 indirimden faydalanabilmektedir. Nazar Mağazaları’ndan 50 YTL’lik alışverişe bir adet Nazar çorap ve 100 YTL’lik alışverişe de bir adet deri Nazar cüzdanı hediye edilmektedir.

Uyum Alışveriş Merkezleri içerisinde 1400 m2 alan üzerinde faaliyette bulunan Nazar Mağazası toplam 40 çalışan sayısı ve biri müşteri hizmetleri kasası olmak üzere toplam 5 adet kasa ile hizmet vermektedir. Karaman ve Samsun illerinde de zengin ürün portföyü ve ünlü markalar ile Nazar Mağazaları faaliyetini sürdürmektedir. Nazar Mağazaları, yakın zamanda da yeni açılacak mağazalarıyla Türkiye’nin birçok iline moda, kalite ve ünlü markaları müşterileriyle buluşturacak.