TÜM HABERLER
Teknolojide En İyi Fiyatlar İçin Nanotech

İlk mağazası 15 Ağustos 2008’de Konya Uyum Alışveriş Merkezi’nde açılan Nanotech teknoloji marketinin resmi açılışı, 22 Kasım Cumartesi saat 14.00’de düzenlenecek törenle yapıldı.

“Teknolojide en iyi fiyatlar için buradayız” sloganıyla faaliyetlerini sürdüren Nanotech teknoloji marketi DVD, CD player, ses sistemleri, LCD, Plazma TV, dizüstü bilgisayar, PC, cep telefonu, kişisel bakım ve elektrikli ev aletleri ürün gruplarıyla Konyalı müşterilere hizmet etmektedir.

Ürün çeşitliliği bakımında A-B-C grubu müşterilere hitap eden Nanotech, konusunda uzman kadrosu, 15 nitelikli çalışan ve 3 kasası ile 750 m2’lik alanda tüketicilerine satış noktasında keyifli ve ferah bir ortamda hizmet vermektedir.

22 – 23 Kasım tarihleri arasında bilgisayardan yazıcıya, ev aletlerinden ve kişisel bakıma pek çok üründe açılışa özel fiyatlar peşin fiyatına 10 taksit imkânıyla Nanotech müşterilerine sunulmaktadır.

Açılış töreni saat 15.00’da Grup Yağmur’un vereceği konserle sone erecek.

Konya ve Samsun illerinde faaliyetini sürdüren Nanotech Teknoloji Marketi, elektronik perakendecilik alanında yeni marka olarak iddialı ürün yelpazesini ve kaliteli hizmet anlayışını Türkiye genelinde yaygınlaştırmayı hedeflemektedir.