TÜM HABERLER
Makromarket, Karaman Mağazası’nda Eğlence Zamanı.

Makro kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden Makromarket, satış hizmeti dışında gerçekleştirdiği aktivite ve sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da müşterilerine ve topluma karşı sorumluluklarını da eksiksiz yerine getirmeyi hedeflemektedir.

Bu hedef doğrultusunda da Makromarket, mağazalarında müşterilerine yönelik gerçekleştirdiği eğlence ve sosyal içerikli aktivitelerle onlara hayatın koşuşturması içinde farklı mutluluklar sunmakta ve yaşatmaktadır. Sosyal sorumluluk çalışmalarında müşterilerimizi de çalışmalarımıza ortak ederek topluma karşı olan sosyal ve manevi yükümlülüklerimizi gönülden yerine getirmeye çalışmaktayız.

Makromarket Karaman Mağazası’nda 29 Kasım Cumartesi günü düzenlediğimiz aktivite içerisinde konserden tiyatro gösterisine kadar farklı eğlence seçenekleriyle 7’den 77’ye herkese hitap ettiğimiz “eğlence zamanı”nda genç ve başarılı bir grup olan Grup Yağmur kendi şarkılarından ve herkesin bildiği, sevdiği popüler şarkılardan oluşan bir konser verdi.

Büyük bir coşkuyla geçen konserin ardından Makromarket bünyesinde bulunan profesyonel oyunculardan oluşan tiyatro ekibi herkes tarafından sevilen geleneksel oyunlarımızdan orta oyunu ve Hacivat-Karagöz gösterileri sahnelendi. Aktivite kapsamında çocuklara yönelik yarışmalar düzenlendi ve sürpriz hediyeler dağıtıldı.

“Şimdi Eğlence Zamanı” adı altında gerçekleştirilen konsere Makromarket Konya Bölge Müdürü Hamdi Cömert, Makromarket Konya Bölge yöneticileri ve çok sayıda müşteri katıldı.

Makromarket, Karaman’da düzenleyeceği farklı ve sürpriz etkinliklerle Karaman halkı ile yine bir araya gelecektir.

MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
İrtibat Tel: 0 312 815 47 05 (pbx)