TÜM HABERLER
Makromarket, kaliteli hizmet anlayışını Türkiye ile buluşturmaya devam ediyor.

Afra mağazalarının Makromarket konseptine dönüşümü sürecinde geçtiğimiz yıl Samsunda ilk mağazasını açan Makromarket ikinci büyük mağazasını Gazi caddesinde açtı
Geçtiğimiz günlerde yapılan Kaya alışveriş merkezinin satınalınmasıyla birlikte başlatılan dönüşüm çalışmalarını tamamlayan Makromarket 14 Şubat Cumartesi günü Gazi şubesinin açılışını yaptı.
Müşteri mutluluğunu ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Makromarket, satışa sunduğu ürünlerin gıda güvenliği şartlarını yerine getirerek kaliteli, sağlıklı ve güvenli bir şekilde artık Samsun halkına açtığı 2. mağazasıyla daha hızlı ulaşmasını sağlıyor.
Makromarket çizgi ötesi hizmet kalitesini Samsun Gazi mağazasında 1200 metrekare alana sahip modern ve ferah bir mağazada tüketicilere sunuyor. Tüm gıda ve ihtiyaç ürünlerinin bulunduğu Gazi şubesinde işinin uzmanı 28 çalışanı ve 5 kasasıyla hizmet veriliyor.
Makromarket Mağazalar Zinciri bugün itibariyle 9 ilde bulunan 107 mağazası 4000 personeli ile hizmet vermektedir. Hafta içi ortalama 110.000-125.000 hafta sonu 135.000-150.000 müşteriye hitap eden Makromarket; 55 bini aşan ürün çeşidi ile tüketicisine hizmet veriyor. Müşteri odaklı hizmet ilkelerini prensip edinen Makromarket, rahat ve ferah mağazalarında profesyonel personel kadrosu ile makro kalite ürünleri mikro fiyatlarla satışa sunmaktadır. Makromarket, Modern ve ferah mağazalarında hafta içi 758 bin hafta sonu 1milyon adet üzerinde ürün satışı sağlamaktadır. Makromarket Mağazalar Zincirinin her bir mağazasında otopark ve ücretsiz servis imkanı bulunmaktadır. Hatta 2500-6500 m2 arasında müşteri hizmet alanı bulunan mağazalarında yaklaşık 300 araç kapasiteli, kapalı otoparkları bulunmaktadır.

MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05 (pbx)