TÜM HABERLER
Makromarket, kaliteli hizmet anlayışını Türkiye ile buluşturmaya devam ediyor.
Geçtiğimiz yıl Mersin’in Silifke ve Erdemli ilçelerinde birer mağaza açan Makromarket yatırımlarına Mersin Yenişehir açtığı yeni mağazasıyla devam ediyor.
21 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’de gerçekleştirilen açılış töreniyle Mersin Yenişehir Gazi mahallesinde Muğdat Camii altında 2350 metrekare alanda açılan mağaza, bölgenin en büyük hipermarketleri arasında yerini aldı. Makromarket Muğdat Mağazası, Makromarket Genel Müdürü Mustafa SONGÖR, Konya Bölge Müdürü Hamdi Cömert ve çok sayıda müşterinin katılımıyla birlikte açıldı.
Açılış dolayısıyla temel gıda, temizlik ve nonfood ürünlerin birçoğunda şok fiyatlar uygulandı, müşterilerimizin özellikle de küçük müşterilerin hoşca vakit geçirmesini sağlamak için tiyatro gösterisi ve hediyeli yarışmalar düzenlendi.
Mağazanın açılışıyla birlikte hızla bölge müdürlüğü oluşturma aşamasına da geçen Makromarket, Mersin halkına yeni bir istihdam sağlamış olacak. Müşteri mutluluğunu ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Makromarket, satışa sunduğu ürünlerin gıda güvenliği şartlarını yerine getirerek kaliteli, sağlıklı ve güvenli bir şekilde Mersinlilerin hizmetine açtığı mağazasıyla daha hızlı ulaşmasını sağlamaktadır.
Makromarket çizgi ötesi hizmet kalitesini Mersin Muğdat Mağazası’nda 2350 metrekare alana sahip modern ve ferah bir mağazada müşterilerine sunmaktadır. Tüm gıda ve ihtiyaç ürünlerinin bulunduğu Makromarket Muğdat Mağazası; çizgi ötesi hizmet farkını işinin uzmanı 60 çalışanı ve 7 kasasıyla bölge müşterilerine göstermektedir.
Makromarket Mağazalar Zinciri bugün itibariyle 9 ilde bulunan 106 mağazası 4000 personeli ile hizmet vermektedir. Hafta içi ortalama 110.000–125.000 hafta sonu 135.000–150.000 müşteriye hitap eden Makromarket; 55 bini aşan ürün çeşidi ile tüketicisine hizmet vermektedir. Müşteri odaklı hizmet ilkelerini prensip edinen Makromarket, rahat ve ferah mağazalarında profesyonel personel kadrosu ile makro kalite ürünleri mikro fiyatlarla satışa sunmaktadır. Makromarket, Modern ve ferah mağazalarında hafta içi 758 bin hafta sonu 1milyon adet üzerinde ürün satışı sağlamaktadır. Makromarket Mağazalar Zincirinin her bir mağazasında otopark ve ücretsiz servis imkânı bulunmaktadır. Hatta 2500–6500 m2 arasında müşteri hizmet alanı bulunan mağazalarında yaklaşık 300 araç kapasiteli, kapalı otoparkları bulunmaktadır.

MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05 (pbx)