TÜM HABERLER
Makromarket’in 14 şubat Sevgililer günü dolayısıyla yapmış olduğu organizasyonda , Makro ve Uyum alışveriş merkezlerinde çeşitli aktiviteler ve yarışmalar düzenlendi .
Konya Makro AVM içerisinde yapılan Çarkıfelek yarışmasına başvuran ilk 350 müşteriye tek taş yüzükten konfeksiyona, küçük ev aletlerinden telefon hatlarına, cilt bakım ürünlerinden fast food mağazalarındaki menüye kadar tam 350 hediye verildi.
Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlanan çarkıfelek yarışmasında illüzyon gösterisi ile gitar solosu da etkinlik kapsamında yer aldı.
Karaman Makro Alışveriş Merkezleri kapsamında da Sevgililer Günü dolayısıyla “Aşkınızı 12’den Vurun” kampanyası düzenlendi. Kampanyada dâhilinde Karaman Makro Alışveriş Merkezleri Makromarket ve Nazar mağazalarından 150 TL, diğer mağazalardan da toplamda 100 TL alışveriş yapan ve fişini ilk getiren 120 müşteri Aşkını 12’den vurma şansı yakaladı. Kampanya koşullarına uygun olarak yarışmaya başvuran ilk 120 müşteri dark tahtasında sevdiği kişi için hedef aldığı hediyelerden birini anında kazandı. Altından konfeksiyona, küçük ev aletlerinden telefon hatlarına, cilt bakım ürünlerinden fast food mağazalarındaki menülere kadar toplamda 120 hediye verildi.
Samsun Makro AVM de “ En güzel sevgi şiirlerini seçiyoruz” adlı kampanyada ise yazdıkları şiirlerini Makro AVM de hazırlanan panoya asan müşteriler arasından jürinin seçtiği en güzel 3 şiirden 1. ye plazma tv 2.ye elektrikli süpürge 3.ye mikro dalga fırın hediye edildi. Ayrıca organizasyonu şiir dinletisi ve Grup Yağmur konseri renklendirirken akşam saat 21.00 de Movi Zone sinema salonunda ise ücretsiz VALİ filmi gösterildi.
Konya, Karaman ve Samsun illerinde bulunan Makro Alışveriş Merkezleri; yıl boyu kampanya ve özel günlerde etkinlikler düzenlemeye devam edecektir.

MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05 (pbx)