TÜM HABERLER
Makromarket, makro kaliteyi ve mikro fiyatları Mersin’lilerle buluşturmaya devam ediyor.
Makromarket, bu hafta sonu Mersin’de 4. mağazasını hizmete açtı. Mersin’in Çağdaşkent semtinde hizmete açılan Makromarket Çağdaşkent Mağazası’nın açılış töreni, 21 Mart Cumartesi günü Mersin İli Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna , Tarım İl Müdürü Hasan Hüseyin OLUĞ ,Konya Bölge Müdürü Hamdi CÖMERT ve çok sayıda müşterinin katılımıyla gerçekleştirildi.
2009 yılının Şubat ayında Lider Güven Marketi’nin satın alınmasıyla birlikte başlatılan ve satışa ara verilmeden gerçekleştirilen dönüşüm çalışmalarını büyük bir hızla tamamlayan Makromarket, Mersin’de 4. mağazasını açarak Mersin’deki yatırımlarına büyük bir hızla devam ettiğini göstermektedir.
Gıdadan temizliğe, manavdan zücaciye ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Çağdaşkent Mağazası modern, rahat ve 910 m2’lik satış alanında müşterilerine makro hizmet kalitesini sunmakta, eğitimli, profesyonel ve güler yüzlü 25 personeliyle ve 5 kasasıyla da bölge halkına hizmet vermektedir.
Makromarket, açılış dolayısıyla temel gıda, temizlik ve manav ürünlerin birçoğunda özel fiyat indirimleri uyguladı ve müşterilerimizin özellikle de küçük müşterilerin hoşca vakit geçirmesini sağlamak için tiyatro gösterisi ve hediyeli yarışmalar düzenledi. Renkli anların yaşandığı açılış töreninde çocuklar hoşca vakit geçirdi ve müşteriler tüm gün indirimli ürünlere büyük ilgi gösterdi.
Makromarket Mağazalar Zinciri bugün itibariyle 9 ilde bulunan 105 mağazası 4000 personeli ile hizmet vermektedir. Hafta içi ortalama 110.000–125.000 hafta sonu 135.000–150.000 müşteriye hitap eden Makromarket; 55 bini aşan ürün çeşidi ile tüketicisine hizmet vermektedir. Müşteri odaklı hizmet ilkelerini prensip edinen Makromarket, rahat ve ferah mağazalarında profesyonel personel kadrosu ile makro kalite ürünleri mikro fiyatlarla satışa sunmaktadır. Makromarket, Modern ve ferah mağazalarında hafta içi 758 bin hafta sonu 1 milyon adet üzerinde ürün satışı sağlamaktadır. Makromarket Mağazalar Zincirinin her bir mağazasında otopark ve ücretsiz servis imkânı bulunmaktadır. Hatta 2500–6500 m2 arasında müşteri hizmet alanı bulunan mağazalarında yaklaşık 300 araç kapasiteli, kapalı otoparkları bulunmaktadır.

MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05 (pbx)