TÜM HABERLER
Anadolu’nun yerli markası Makromarket, Türk Perakende sektöründe hızlı ve emin adımlarla büyüme devam ediyor. “Hizmet Tüm Türkiye’ye” sloganıyla Ankara’da Çayyolu Mağazasını hizmete açan Makromarket; hizmet ağını yaygınlaştırmaya devam ediyor.

Makromarket Çayyolu mağazası; 11 nisan Cumartesi günü saat 13:00 de Makromarket yönetim kurulu başkanı sayın Şeref SONGÖR ve Yönetim kurulu üyelerinin katılımlarıyla gerçekleşti. Açılış dolayısıyla bir çok üründe özel fiyat ve indirimler uygulanırken, açılışa gelen müşterilerin keyifli bir zaman geçirmeleri için tiyatro gösterileriyle birlikte Grup Yağmur da sahne alarak bir konser verdi.

Makromarket Çayyolu mağazası 2300 m2 satış alanı, 68 nitelikli personeli , 12 kasası ve 55 bini aşan geniş ürün portföyü ile bölgenin en büyük hipermaketleri arasında yer almaktadır. Çayyolu Mağazası tüm bu özellikleri ile birlikte bölge halkına modern ve ferah bir ortamda alışveriş yapma imkanı sunuyor.

Hizmet ağına yeni illerde yeni mağazalar ilave etmek için çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Makromarket; müşteri mutluluğunu ve memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktadır. Bu gayreti ile birlikte alışveriş dünyasına yenilikçi çalışmaları ile farklılık getiren Makromarket; Ülkemizin her köşesine ulaşmayı hedefliyor.

MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05 (pbx)