TÜM HABERLER

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ve sivil toplum kuruluşlarına verdiği destekle kendini toplumun gerçeklerinden soyutlamayan bir kurum olan Makromarket, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Ankara Şubesi’nden de desteklerini esirgemiyor. Makromarket, TOFD’nin Ankara’nın eşsiz mekenlarından Mogan gölünde organize ettiği ve 1700 engelli vatandaşımızın ve ailelerinin katıldığı 1. Engelsiz Yaşam Şenliği’ne de desteğini esirgemedi ve TOFD’den Plaket ve bir teşekkür yazısı aldı.

Makromarket ve diğer sponsor firmaların destekleriyle gerçekleştirilen şenlikler dolayısıyla, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Ankara Şubesi Başkanı Yıldırım Yılmazoğlu, Makromarket’e, teşekkürlerini sunduğu bir plaket ve teşekkür beratı verdi. Teşekkür yazısında, “I. Engelsiz Yaşam Şenliği ile tüm engelli ve aileleri adına, almış olduğumuz teşekkürleri sizlerle paylaşma isteğimizi sınırını çizilemeyecek bir mutlulukla ve saygıyla belirtmek isteriz” diyen Yıldırım Yılmazoğlu, Makromarket’e ayrıca 3 yıldır kendilerine sundukları maddi ve manevi tüm destekleri için de teşekkür etti. Yıldırım Yılmazoğlu yazısına şu şekilde devam etti: “Derneğimizin, engelliler yararına yapacağı bundan sonraki faaliyetlerinde de, manevi değerler ve sosyal sorumluluk projelerine göstermiş olduğunuz hassasiyetiniz doğrultusunda birlikte çalışıyor olmaktan kıvanç duyacağımızı bilgilerinize sunarız.”
Engelli vatandaşların zor hayatlarını bir nebze de olsa kolaylaştırabilmek ve onları mutlu etmek arzusunda olan Makromarket, “Engelsiz Bir Dünya” için tüm müşterilerini ve personelini, engelli insanlara destek vermek konusunda duyarlı olmaya davet ediyor.