TÜM HABERLER

Makromarket Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, Makromarket’in idari kadrosunun bulunduğu bir piknikte bir araya geldi. Haziran ayının son haftasında Kazan Belediye Parkı’nda düzenlenen pikniğe, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk de katıldı. Piknikte gerçekleştirilen yarışmalar, eğlenceli anlara sahne oldu.

Çalışanlarına verdiği değeri her fırsatta gösteren Makromarket, üst düzey yöneticilerini, Haziran ayının en güzel günlerinden birinde düzenlenen bir piknik organizasyonunda bir araya getirdi. Pek çok gösterinin düzenlendiği piknikte, Yönetim Kurulu Üyeleri ve yöneticiler arasında yapılan yarışmaların sonucunda, dereceye girenlere çeşitli ödüller dağıtıldı.
Makromarket Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Songör de piknikte mangalın başına geçti. Keyifli anların yaşandığı piknik organizasyonu, Makromarket idari kadrosu için unutulmaz bir gün oldu. Bununla beraber bu güzel organizasyon; Makromarket’in çalışanlarına yönelik motivasyon çalışmaları kapsamında her fırsatı değerlendirdiğinin önemli bir göstergesi haline geldi.