TÜM HABERLER

Ofis – Evim mağazalarının Makromarket konseptine dönüşümü sürecinde Kayseri’de 25 Nisan Cumartesi günü saat 12:00 de ALPASLAN ve TALAS mağazalarının resmi açılışını yapıyor. “Hizmet Tüm Türkiye’ye” sloganıyla Türkiye genelindeki yatırımlarına büyük bir hızla devam eden Makromarket; Kayserili tüketicileri Makro Kalite hizmet ile tanıştırıyor.

Modern ve ferah mağazalarında A’dan Z’ye tüm temel gıda ve ihtiyaç ürünlerinin bulunduran Makromarket açılış töreninde bir çok üründe şok indirimler, özel promosyonlar ve hediyeli satışlar planlıyor. Müşterilerine yönelik bir çok farklı aktivitenin yanında; Makromarket Çocuk Tiyatrosunun gösterileri ve Grup Yağmur’un muhteşem konseri açılışı renklendirecek.

Makromarket çizgi ötesi hizmet kalitesini Kayseri Talas mağazasında 1650 metrekare alana sahip satış alanı, işinin uzmanı 32 çalışanı ve 6 kasasıyla hizmet verirken; Alpaslan mağazası da 3000 metrekare satış alanında 45 çalışanı ve yine 6 kasası ile kaliteli alışveriş farkını sunacak.

Hizmet ağına yeni illerde; yeni mağazalar ilave etmek için çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Makromarket; müşteri mutluluğunu ve memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktadır. Bu gayreti ile birlikte alışveriş dünyasına yenilikçi çalışmaları ile farklılık getiren Makromarket; Ülkemizin her köşesine ulaşmayı hedefliyor.

MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05 (pbx)