TÜM HABERLER

Makromarket’ten 2 mağaza daha;

Makromarket, kaliteli hizmet anlayışını Türkiye ile buluşturmaya devam ediyor.


Ofis – Evim mağazalarının Makromarket konseptine dönüşümü sürecinde Kayseri’de geçtiğimiz hafta 2 mağazayı aynı gün açan Makromarket açılışlarına hız kesmeden devam ediyor. Makromarket 02 Mayıs Cumartesi günü saat 12:00 de BEYAZŞEHİR ve saat:14’de SANAYİ mağazalarını yeni görünümü ile Kayserililerin hizmetine açtı.

Beyazşehir ve Sanayi mağazalarının açılış töreni Makromarket genel müdürü Sayın Mustafa SONGÖR, Yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda Makromarket müşterisinin katılımı ile gerçekleşti. Açılışta Makromarket müşterilerine; yine birçok üründe şok indirimler özel promosyonlar, hediyeli satışlar ve ikramlar sunarken,indirimli ürünlere müşterilerin yoğun ilgisi zaman zaman izdihama yol açtı. Makromarket çocuk tiyatrosunun gösterileri ve Grup yağmurun muhteşem konserinin yanı sıra halk oyunları ekibinin gösterileri de açılışları renklendirdi.

Makromarket çizgi ötesi hizmet kalitesini Kayseri Sanayi mağazasında 1600 metrekare alana sahip satış alanı, işinin uzmanı 16 çalışanı ve 3 kasasıyla hizmet verirken; Beyazşehir mağazası da 1700 metrekare satış alanında 24 çalışanı ve yine 5 kasası ile kaliteli alışveriş farkını sunacak.

Rekabetin çok yoğun yaşandığı günümüz perakende sektöründe istikrarlı büyüme çizgisini sürdüren Makromarket, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup sağlam ve güçlü altyapısıyla Türkiye’nin en büyük yerli markası olma yolunda ilerliyor.

MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05 (pbx)