TÜM HABERLER

Makromarket Kayseri’de dönüşüm çalışmalarını bitirdiği mağazalarını birer birer açıyor.

Bu mağazalardan biri olan Serçeönü mağazası 15 Ağustos Cumartesi günü yapılan törenle Makromarket Genel Müdürü Mustafa SONGÖR, Kayseri Bölge Müdürü Yalçın Taş ve çok sayıda müşterinin katılımıyla açıldı.

Açılış dolayısıyla temel gıda, temizlik ve nonfood ürünlerin birçoğunda şok fiyatlar uygulandı, müşterilerimizin özellikle de küçük müşterilerin hoşca vakit geçirmesini sağlamak için tiyatro gösterisi ve hediyeli yarışmalar düzenlendi.


Makromarket çizgi ötesi hizmet kalitesini Serçeönü Mağazası’nda 500 metrekare alana sahip modern ve ferah bir mağazada müşterilerine sunmaktadır. Tüm gıda ve ihtiyaç ürünlerinin bulunduğu Makromarket Serçeönü Mağazası; çizgi ötesi hizmet farkını işinin uzmanı 20 çalışanı ve 4 kasasıyla bölge müşterilerine göstermektedir.

Makromarket Mağazalar Zinciri bugün itibariyle 9 ilde bulunan 104 mağazası 4000 personeli ile hizmet vermektedir. Hafta içi ortalama 110.000–125.000 hafta sonu 135.000–150.000 müşteriye hitap eden Makromarket; 55 bini aşan ürün çeşidi ile tüketicisine hizmet vermektedir. Müşteri odaklı hizmet ilkelerini prensip edinen Makromarket, rahat ve ferah mağazalarında profesyonel personel kadrosu ile makro kalite ürünleri mikro fiyatlarla satışa sunmaktadır.