TÜM HABERLER

Makro’nun Antalya Zerdalilik mağazasının açılışı, 6 Kasım Cumartesi günü, Antalya Kepez Belediye Başkanı Hakan TÜTÜNCÜ, Makro Market Yönetim Kurulu üyeleri ve Makro’nun üretici-tedarikçi firmaların katılımlarıyla gerçekleştirildi. Yöre halkının da yoğun katılım ve ilgi gösterdiği açılışa özel pek çok indirim ve kampanya da düzenlendi.

 

Türkiye genelinde 13 ilde hizmet veren ve kaliteli ürünleri müşterilerine en uygun fiyat, zengin çeşitlilik ve sağlıklı koşullarda sunmayı görev edinen Makro Market, ülke genelinde büyümeye devam ediyor.

“Bu Ülkenin Marketi” sloganıyla büyüyen Makro’nun Türkiye genelindeki 194, Antalya’daki 20. mağazası olan Zerdalilik mağazası, Antalya-Muratpaşa’da, 6 Kasım tarihinde gerçekleştirilen açılış töreniyle hizmet vermeye başladı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Makro Market Yönetim Kurulu Üyeleri ve üretici-tedarikçi firmaları bir araya getiren açılışa, Makro müşterilerinin ilgisi de çok büyüktü. Pek çok indirim ve kampanyanın yanı sıra, düzenlenen etkinlikler de Makro müşterilerinin keyifli bir gün geçirmesine vesile oldu.

Ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet bir arada

Zerdalilik Mahallesi, Burhanettin Onat Caddesi, No:94 Muratpaşa adresinde açılan Makro’nun Zerdalilik mağazası, 2.100 metrekare alanda, 50 personel ve 7 kasa ile Antalya halkına hizmet veriyor. 

Makro Zerdalilik mağazası, unlu mamuller, şarküteri ve taze sebze-meyve reyonlarının yanı sıra, temel gıda ve temizlik ürünleri reyonlarıyla, ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmeti bir arada sunuyor.