TÜM HABERLER

 

Makro ve Uyum Ailesi yönetim kurulu üyeleri, üst düzey yetkilileri, mağaza müdürleri ve çsalışanları, 14 Nisan tarihinde, Abidinpaşa Lale Restaurant’ta gerçekleştirilen “2015 yılı Personel Motivasyon Gecesi”nde bir araya geldi. Bu yıl, Türkiye’nin 15 ilindeki Makro ve Uyum çalışanlarını bir araya getiren motivasyon gecesinin konuğu ise Bülent Serttaş oldu.
 2014 yılını yeni mağaza ve üretim tesisleri açılışları, alt yapı projeleri, verimlilik ve kurumsallaşma çalışmalarıyla geçiren Makro ve Uyum, başarısının ardındaki dev kadroyu her yıl olduğu gibi bu yıl da unutmadı.

1000’in üzerinde çalışanın bir araya geldiği gece, Lale Restaurant’ın nezih ortamında başladı. Gecenin ilk dakikalarında tüm katılımcılara, 2014 yılı faaliyetlerinin ve kampanyalarının içinde bulunduğu bir sunum takdim edildi.


Bu sunumun ardından Makro Market A.Ş. ve Uyum Gıda A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Songör konuşmasını yapmak üzere sahneye çıktı. Konuşmasında, 2014 yılı başarılarından, yeni kurulan tesisler ve şirketlerden bahseden Mustafa Songör, 2015 yılı hedeflerini de anlattı.Mustafa Songör’ün ardından, Makro Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Songör söz aldı ve bu özel gecede bulunmaktan duyduğu heyecanı ve gururu ifade etti. 2014 yılında Makro Ailesi olarak birçok proje gerçekleştirdiklerini söyleyen Songör konuşmasında, 2015 yılını “Verimlilik ve Müşteri İlişkileri Yılı” ilan ettiklerini söyledi ve bu konunun altını çizdi.

Son olarak, Makro Grup Şirketler Başkanı Şeref Songör, tüm salona “Hoşgeldiniz” demek için sahneye çıktı. Konuşmasında, istikrar abidesi olarak gördüğü takım arkadaşlarıyla bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Şeref Songör konuşmasını “Önümüzdeki dönemde, daha güçlü bir Makro, daha güçlü bir Uyum ve daha güçlü bir Makro Ailesi kurgulayacağız. Bunu, hep beraber başaracağız” diyerek sonlandırdı. 

Grup Şirketler Başkanı Şeref Songör’ün konuşmasının ardından, Makro ve Uyum Ailesine büyük emeği geçen, bu ailede 5, 10 ve 15 yılını doldurmuş olan çalışanlara özel bir ödül töreni düzenlendi.

Ödül töreninin ardından muhteşem konseriyle Bülent Serttaş, Makro ve Uyum Ailesine oldukça keyifli ve coşkulu bir gece yaşattı. Gecenin sonunda, Makro ve Uyum Genel Müdürü Mustafa Songör tarafından Bülent Serttaş’a bir teşekkür plaketi verildi.