TÜM HABERLER

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kurban kesmek isteyenler bütçelerine uygun kurbanlıklar bulmak için kurban pazarlarını gezmeye başladı. Fakat kurban pazarlarını gezmeye fırsatı olmayanlar için Makro, hem sağlıklı hem de her bütçeye uygun büyük ve küçükbaş kurbanlık satışlarına başladı. Makro’da Kıvırcık cinsi küçükbaş kurbanlıkların kilogramı 14,45 TL’den, Karaman cinsi küçükbaş kurbanlıklar adet olarak  550, 650 ve 750 TL’den; büyükbaş kurbanlıklar ise kilogramı 12,95 TL’den alıcı buluyor.  Zaman problemi olan ve yoğun çalışma temposuna sahip müşterilerine özel; Makro Ankara ve Kırıkkale mağazalarında da paketli küçükbaş kurbanlık satış imkanı sunuyor. 4 yıldır kurban kesim hizmeti sunan Makro’dan kaliteli hizmetin farkını yaşayan müşterileri vazgeçemiyor…

Türkiye’nin marketi Makro, bayram öncesi yoğun çalışan, zaman problemi yaşayan müşterilerine özel;  Ankara ve Kırıkkale mağazalarında kurban satış imkanı sunuyor. Kendilerine en yakın Makro mağazalarına giderek talep formu dolduran müşteriler,  kurbanlar için talepte bulunabiliyor. Makro müşterileri, İslami şartlara uygun olarak kesilen kurbanlarını Makro Mağazaları’ndan bayramın 2. günü paketlenmiş şekilde özel kutularında teslim alabiliyor.

MAKRO MAĞAZALARINDA “İSLAMİ VE HİJYENİK KESİM”

Makro, 20 dönümlük arazi üzerine kurulan, yüzlerce büyükbaş ve küçükbaş hayvan kapasitesine sahip kurban satış ve kesim tesisinde kurbanlıkları küspesiz özel besi ile besliyor. Veteriner hekim kontrolünden geçen kurbanlıklar İslami ve hijyenik koşullara uygun olarak kesiliyor. Makro, il ve ilçe tarım müdürlüklerince düzenli olarak denetlenen tesislerinde müşterilerin bayram öncesi kurbanlıkları görebilecekleri alanlar oluşturuyor. Bu alanlarda Makro müşterileri; kurbanlıklarını seçebiliyor, işaretleyebiliyor ve alınan randevu saatinde kesimlerini uzman eller tarafından gerçekleştirebiliyor. Makro müşterileri, satın aldıkları kurbanları kesim tarihine kadar özel bakıcı ve veteriner hekim kontrolünün yapıldığı Makro Kurban Satış ve Kesim Alanı’na emanet edebilme imkanı da buluyor. Makro Market’te Kıvırcık cinsi küçükbaş kurbanlıkların kilogramı 14,45 TL’den, büyükbaş kurbanlıklar ise kilogramı 12,95 TL’den alıcı buluyor. Makro, ayrıca Karaman cinsi küçükbaş kurbanlıkları 550, 650 ve 750 TL’den, Ankara ile Kırıkkale mağazalarında da paket kurbanlıkları 660 TL’den müşterilerine sunuyor.